Prieš septynerius metus, po ilgo laiko tarpo, mūsų šeimos gretos pasipilde dar vienu nariu – antrą kartą tapau mama. Džiaugsmas neapsakomas – gimė dukra. Tuo metu dirbau turizmo agentūroje, tačiau turėjau palikti darbą, kad galėčiau prižiūrėti vaiką.

Džiaugdamasi motinyste ir stebėdama kaip mūsų dukrelė auga, buvau be galo laiminga, nors kartais aplankydavo mintys apie ištrūkimą iš namų. Ilgėjausi darbo, bendravimo su žmonėmis.

Susimąsčiau, ką noriu pakeisti savo gyvenime. Kokius tikslus, iššūkius sau išsikelti? Ką naujo išmokti vaiko auginimo atostogų metu? Svajojau atrasti hobį, kurį galbūt galėčiau paversti darbu ir pajamų šaltiniu.

Vieną dieną netikėtai aplankė mintis sukurti išskirtinį nuotraukų albumą. Kiekvieną mėnesį fotografavau dukrą: fiksavau, kaip ji auga, keičiasi, dariau nuotraukas pagal metų laikus.

Po metų į darbą neišėjau. Nusprendėme, kad dukrą ir toliau prižiūrėsiu aš pati. Atsisakiau gerų darbo pasiūlymų ir likau namuose su vaiku.

Taip įsitraukiau į naują užsiėmimą, kad galėdavau prie savo darbelių užsisėdėti iki paryčių (kūriau albumus, deliojau nuotraukas ir pan.). Važiavau į įvairius kursus, mokymus, kad galėčiau kuo daugiau sužinoti apie Scraba.

Rankų darbo albumais apdovanojau visą savo giminę, vyro giminę, drauges, gražiai bei originaliai apipavidalinau visas mūsų šeimos nuotraukas, o po tam tikro laiko albumais pradėjo domėtis ir nepažįstami žmonės. Tuomet nusprendžiau sukurti interneto svetainę, kurioje visi mano kūryba besidomintys turės galimybę pamatyti mano naujausius darbus, pateikti užsakymus.

Dabar šios idėjos kaltininkei – mūsų dukrelei – jau 7 metai, ji mielai mokosi kurti….